Vnitřní boxyNabízíme Vám kompletní realizaci vnitřního vybavení vaší stáje. Vnitřní konské boxy vyrábíme ve třech variantách. Přesná cena je vždy závislá na konkrétních potřebách zákazníka. Cenovou nabídku i přesné zaměření ve vaší stáji provádíme samozřejmě zcela zdarma.

Varianta Economy
Hlavní výhoda : Nízká cena.
Jedná se o variantu, jejíž předností je velmi nízká cena při zachování pevné konstrukce a díky povrchovým úpravám i velmi dlouhá životnost. Základem je kovová, žárově zinkovaná konstrukce o základních profilech 40x40mm s mřížemi o průměru 18mm ve vzdálenosti 50mm od sebe. Výdřevy jsou smrkové s možností výřezu větracích otvorů. Možnost klasicky otevíraných nebo posuvných dveří. Samozřejmostí je možnost úpravy pro výklopné žlaby atd.


Varianta Standard
Hlavní výhoda : Velmi příznivý poměr cena, pevnost, kvalita.
Varianta standard se vyznačuje vysokou pevností, velmi dlouhou životností a možností úprvy tvarů boxu při zachování velmi příznivé ceny. Základem je kovová, žárově zinkovaná konstrukce, s možností následného práškového lakování o základních profilech 50x50mm s mřížemi o průměru 22mm ve vzdálenosti 50mm od sebe. Výdřevy mohou být smrkové nebo dubové, s možností výřezu větracích otvorů. Možnost klasicky otevíraných nebo posuvných dveří. Samozřejmostí je možnost úpravy pro výklopné žlaby atd.


Varianta Hard
Hlavní výhoda : Velmi vysoká pevnost.
Varianta hard se vyznačuje velmi vysokou pevností, velmi dlouhou životností a možností úparvy tvarů boxu. Základem je kovová, žárově zinkovaná konstrukce, s možností následného práškového lakování o základních silnostěných profilech 50x50mm s mřížemi o průměru 28mm ve vzdálenosti 50mm od sebe. Výdřevy dubové, s možností výřezu větracích otvorů. Možnost klasicky otevíraných nebo posuvných dveří. Samozřejmostí je možnost úpravy pro výklopné žlaby atd.Zde jsou nějaké ukázky našich relizací:


Stucmi.cz

Nacházíte se na nových internetových stránkách Stucmi.cz. V současnosti jsou stránky stále ve vývoji, proto se za případné nedostatky v nabídce omlouváme. V případě, že zde nenajdete to, co jste hledali, nebo informace zde poskytnuté pro Vás budou nedostatečné, neváhejte nás ihned kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, nebo telefonicky na zde uvedeném čísle.


E-mail: info@stucmi.cz

Nette powered

TOPlist