Venkovní boxyNabízíme Vám kompletní realizaci venkovních stájí. Venkovní boxy jsou stavebnicové, tudíž je možno z nich sestavit neomezeně dlouhou řadu. Konstrukce střechy je pultová. V případě montáže boxů proti sobě je možné protažení střechy, aby i ulička byla zastřešena. Dále nabízíme možnost kompletního zateplení vhodného pro celoroční provoz.
Přesná cena je vždy závislá na konkrétních požadavcích zákazníka. Cenovou nabídku provádíme samozřejmě zcela zdarma.

Rám boxů je tvořen z ocelových, žárově zinkovaných profilů 50x50mm, celá stáj je kompletně sešroubována, tudíž je možné ji kdykoli rozebrat a přemístit.
Na místě nic nesvařujeme, svařování již nazinkovaných profilů při montáži má několik nevýhod:
- Při svařování hoří nazinkovaná vrstva a vznikají jedovaté plyny.
- Při svařování nazinkovaných profilů vznikají méně kvalitní sváry.
- Sváry nemají takovou antikorozní ochranu (zinková barva se nikdy nevyrovná žárovému zinkování, navíc uzavřené profily neopratříte nátěrem zevnitř).

Výdřevy jsou tvořeny nejčastěji smrkovými palubkami o síle 43mm, na přání zákazníka jsme schopni dodat palubky modřínové nebo dubové.

Střecha nezateplených boxů je tvořena švédskými trapézovými plechy, zespodu opatřenými antikondenzační vrstvou ( velmi důtežité! Vlhkost, která se na stropě sráží, a že jí rozhodně není málo, nekape ze stropu Vám ani Vašim koním na hlavu, ale antikondenzační vrstva ji zachytává)
Střecha zateplených stropů se skládá ze sendvičových panelů, zde se vlhkost vzhledem k zateplení nesráží, tudíž není důvod k antikondenzační vrstvě.
Výška stropu v nejnižším místě je 260cm, což je dle stavebního zákona minimální výška pro koně o kohoutkové výšce 175cm. (Důležité např. při případné kolaudaci.)
Veškeré ostatní rozměry koňských boxů jsou též pohopitelně v souladu se stavebním zákonem.
Je zamozřejmě možné venkovní boxy doplnit o okénka, otočné žlaby a cokoli Vás napadne, vše je o osobní konzultaci.

Ceny jsou vždy individuální, v závislosti na požadavcích zákazníka. Reprezentativní příklad: Nezateplený dvojbox 3x3m - 74 000Kč
Máte plno ve Vaší stáji a uvažujete o rozšíření, ale nejste si jisti, zda-li se Vám vyplatí investovat do nových boxů?
Máte ustájeny koně v cizí stáji a chcete si tam přivést další, ale již je plná kapacita boxů?
Neváhejte se nás zeptat na možnost výhodného pronájmu venkovních boxů. Boxy přivezeme a smontujeme, vy je využíváte a pouze platíte nájem. Jakmile je již nepotřebujete, zavoláte, přijedeme, boxy rozebereme a odvezeme. Jedná se o jedinečnou službu na českém trhu. Když o ní povíte svým známým, budeme jenom rádi.

Zde jsou ukázky z nějakých našich realizací:
Ralizace Stará boleslav:
5 Boxů o rozměrech 4x4m, minimální výška 2,75m, sedlovna o rozměrech 4x4m, mycí box, sklad sena a krmení.


Ralizace Turnov:
4 Boxy o rozměrech 3x3,5m, sedlovna o rozměrech 6x3m, mycí box, sklad sena a krmení.


Ralizace Velké Popovice:
3 Boxy o rozměrech 3,5x3,5m, Posuvné dveře na přání zákazníka.
Ralizace Bášť:
4 Boxy o rozměrech 3x3m, Posuvné dveře na přání zákazníka, zastřešný prostor mezi dvojboxy, coby sklad sena a slámy.
Stucmi.cz

Nacházíte se na nových internetových stránkách Stucmi.cz. V současnosti jsou stránky stále ve vývoji, proto se za případné nedostatky v nabídce omlouváme. V případě, že zde nenajdete to, co jste hledali, nebo informace zde poskytnuté pro Vás budou nedostatečné, neváhejte nás ihned kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, nebo telefonicky na zde uvedeném čísle.


E-mail: info@stucmi.cz

Nette powered

TOPlist